Gürmar Şirinyer Mağazamız Kapandı

Değerli Gürmar Müşterileri,

Gürmar ailesi olarak, Şirinyer mağazamızın yolculuğuna bir son verdiğimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Geçtiğimiz dönemde yaşanan deprem nedeniyle mağazamızın yer aldığı bina hasar görmüş ve yıkım kararı alınmıştır.

Bu süreçte, Şirinyer mağazamızı tercih eden siz değerli müşterilerimize teşekkür eder, sizleri Gürmar ailesinin bir diğer parçası olan Buca Mağazamıza davet etmek istiyoruz. Gürmar Buca Mağazamız, Şirinyer’e yakın konumuyla, sizlere aynı kaliteli hizmeti ve ürün çeşitliliğini sunmaya devam edecektir. Şirinyer mağazamızda bulduğunuz her şeyi ve daha fazlasını Buca Mağazamızda bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

Gürmar ailesi olarak, kaliteli hizmet sunmaya ve İzmir’in her köşesinde “Şehrin en tazesi“ni sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz. Yeniliklerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeye devam edin!

Gürmar, Şehrin En Tazesi

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.