Blog

Gürmar Futbol Takımı Türkiye Şampiyonu

Gürmar Futbol Takımımız galibiyetlere ve şampiyonluklara ara vermeden devam ediyor. Antalya’da düzenlenen Misli.com Golden League Türkiye Şampiyonası’nda Gürmar Futbol Takımımız Türkiye şampiyonu oldu. Gürmar Futbol Takımımız 2021-2022-2023 yıllarında üst üste 3 kez İzmir şampiyonu olduktan sonra Euro Business Cup 2023 Avrupa Şampiyonası'nda son 4’e kalan ilk ve tek Türk takımı oldu. Bu başarıları ile Moldova’da düzenlenecek olan Socca Cup Avrupa Şampiyonası'nda Türkiye’yi Türk milli formasıyla temsil edecek tek Türk takımı olmaya hak kazandı. Türkiye Şampiyonu olan Gürmar Futbol Takımımızın yeni hedefi 2024 Avrupa şampiyonu olmak. Takımımızı başarılarından dolayı tebrik ederiz.

Gürmar Ailesi Büyüyor: Yeni Mağazamız Ulukent’te Açıldı!

Gürmar ailesi olarak, büyüme yolculuğumuzda yeni bir kilometre taşını daha geride bırakmanın heyecanını ve gururunu yaşıyoruz. İzmir'in en sevilen marketler zinciri olarak, 30. şubemizi Ulukent, Menemen'de açmanın mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz. Bu özel açılış, Gürmar için Menemen'deki ilk adımımız olma özelliğini taşıyor ve bizim için büyük bir önem arz ediyor. (daha&helliip;)

Gürmar Şirinyer Mağazamız Kapandı

Değerli Gürmar Müşterileri, Gürmar ailesi olarak, Şirinyer mağazamızın yolculuğuna bir son verdiğimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Geçtiğimiz dönemde yaşanan deprem nedeniyle mağazamızın yer aldığı bina hasar görmüş ve yıkım kararı alınmıştır. (daha&helliip;)

50 TL Değerinde Opet Yakıt Puan Gürmar’dan Size Hediye

Gürmar'dan yapacağınız 150 TL ve üzeri Balparmak ve Apitera alışverişlerinize 50 TL değerinde Opet Yakıt Puan hediye. Kampanya 15.09.2022 - 15.10.2022 tarihleri arasında geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Kampanyaya Balparmak, Apitera ve Ballımix markalı ürünler dahildir. Detaylı bilgi, katılım koşulları ve yükümlülükler Çek Kazan uygulamasında ve balparmak.com.tr 'dedir.

İzmir’in Kurtuluşu’nun 100. Yılı Kutlu Olsun!

Bu şehrin sokakları sen kokar sadece dağları değil. Bu şehirde çocuklar kendi adından önce senin adını öğrenir. Bu şehirde her gün kutlanır özgürlük ateşi sadece bir gün değil. Bir yüzyıl değil bin yüzyıl daha İzmir in dağlarında açtırdığın çiçekleri korumak ve kutlamak için biz burada olacağız. İyi ki İzmir https://www.youtube.com/watch?v=ci2Ayshw9AE