Gürmar Kazım Dirik Şubesi Açılışa Hazır!

Büyüyen ailemizin en yeni üyesi olan Gürmar Kazım Dirik mağazamızın açılışının heyecanını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Bornova’nın kalbinde, alışveriş deneyiminizi en üst düzeye çıkaracak modern tasarımı ve geniş ürün yelpazesi ile 19 Mart Salı günü saat 13:00‘te kapılarını açıyoruz.

Adres: Kazım Dirik, 364/1. Sokak No:9/K Bornova / İzmir

Açılış günümüzde siz değerli müşterilerimize özel indirimler, sürpriz hediyeler ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. Açılışa özel etkinliklerimizde, fırsatı bulacaksınız.

Gürmar olarak, her zaman en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz. Yeni şubemizde de taze meyve ve sebzelerden, günlük tüketim malzemelerine, organik ürünlerden, kişisel bakım ve ev gereçlerine kadar geniş bir ürün yelpazesini sizlerle buluşturmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Kazım Dirik şubemiz, alışveriş deneyiminizi keyifli ve konforlu hale getirmek için tasarlandı. Geniş ve ferah alışveriş alanlarımız, kolay ürün erişimi ve müşteri memnuniyeti odaklı personelimiz ile alışverişin keyfini çıkaracaksınız. Ayrıca, bünyesinde barındırdığı modern kasalar ve hızlı ödeme sistemi ile zamanınızı en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacak.

Gürmar ailesi olarak, topluma ve çevreye olan sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bu sebeple, sürdürülebilirlik ilkelerine uygun hareket etmeye ve yerel üreticilerimizi desteklemeye büyük önem veriyoruz. Kazım Dirik şubemiz de bu değerler ışığında hizmet verecek.

Bu özel günü bizimle birlikte kutlamak için tüm müşterilerimizi ve yerel halkı 19 Mart Salı günü Gürmar Kazım Dirik şubesine davet ediyoruz. Yeni mağazamızda sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız.

Gürmar olarak, kaliteyi, uygun fiyatı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam edeceğiz. Yeni açılışlarımız ve etkinliklerimiz hakkında daha fazla bilgi için web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

Görüşmek üzere, sağlıklı ve mutlu günler dileriz!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.