Gürmar Kazım Dirik Şubesi Kapılarını Açtı: Kalitenin Yeni Adresi Bornova’da

Gürmar Market, müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışı ve kaliteli ürün yelpazesi ile mağaza sayısını arttırmaya devam ediyor. Bu çerçevede, Gürmar ailesi, 19 Mart Salı günü, en yeni mağazası Gürmar Kazım Dirik‘in açılışını büyük bir coşkuyla gerçekleştirdi. Mağazanın açılışı, çok sayıda davetli tarafından büyük ilgi gördü.

Açılış, saat 13:00’te, Gürmar Yönetim Kurulu Başkanı Veli Gürler ve misafirler ile birlikte kesilen açılış kurdelesiyle gerçekleşti. Veli Gürler, yaptığı konuşmada, Gürmar olarak müşteri memnuniyetine verdikleri önemi vurgulayarak, ”yüzde yüz müşteri memnuniyeti” ilkesiyle hizmet verdiklerini belirtti. Gürler, “Ulukent mağazamızın ardından, Kazım Dirik şubemizle de ekonomiye ve istihdama olan katkımızı sürdürüyor, daha fazla müşterimize kaliteli ve taze ürünler sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Gürmar Kazım Dirik mağazası, modern tasarımı, geniş ve ferah alışveriş alanları ile dikkat çekiyor. Taze gıda ürünlerinden günlük tüketim malzemelerine, organik ürünlerden kişisel bakım ve ev gereçlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan mağaza, alışveriş deneyimini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor. Mağazanın açılışına özel olarak hazırlanan “Fırsat Habercisi“nde yer alan indirimler ve kampanyalar, açılış haftası boyunca müşteriler tarafından büyük ilgi gördü.
Gürmar, sürdürülebilirlik ilkelerine bağlı kalarak, yerel üreticilerle de iş birliği yapmayı ve çevreye duyarlı bir marka olmayı amaçlıyor. Gürmar Kazım Dirik mağazası, Bornova ve çevresindeki sakinlere hizmet vermekten gurur duyuyor ve tüm müşterilerini yeni mağazayı ziyaret etmeye davet ediyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.