Gürmar Kuşadası Mağazamız Kapandı

Değerli Gürmar Müşterileri,

Gürmar ailesi olarak, Kuşadası mağazamızın yolculuğuna bir son verdiğimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmak istiyoruz. Geçtiğimiz dönemde yaşanan deprem nedeniyle mağazamızın yer aldığı bina hasar görmüş ve yıkım kararı alınmıştır.

Kuşadası mağazamız, Gürmar’ın İzmir dışındaki tek şubesi olarak, bölge halkına ve ziyaretçilere “Şehrin en tazesi” sloganımızla hizmet vermekten gurur duydu. Bu süre zarfında bize gösterdiğiniz destek ve sadakat için her birinize derin minnettarlığımızı sunarız.

Bu süreçte, Gürmar’ın İzmir’deki mağazalarına ve web sitemize göz atabilir, kaliteli hizmetlerimizden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Yeniliklerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeye devam edin!

Gürmar ailesi olarak, İzmir ve çevresinde sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Kaliteli hizmet sunmaya ve “Şehrin en tazesini” sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz.

Gürmar, Şehrin En Tazesi

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.