Yerli Malı Haftası Kutlu Olsun

Yerli üretimin önemi gün geçtikçe artıyor ve değerini fark ediyoruz. Yola ilk çıktığımız yıldan bu yana Gürmar ailesi olarak yerli üretim bizim için çok kıymetli.

30 yılı aşkın bir süredir kendi toprağımızın, kendi besimizin ve bu işe alın terini döken tüm çalışanlarımızın emeğini desteklemek, yerli üretim ve tüketime yönlendirmek yalnızca bizim için değil ülkemiz için bir gurur kaynağıdır.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkemizi yerli üretim ile zenginleştiriyor ve içinde bulunduğumuz sektöre gururla örnek oluyoruz. Tamamen yerli olan, titizlikle üretimini sağladığımız ürünlerimizi aynı özenle tüketicimiz ile buluşturmaya ilk günkü heyecanımızla devam ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki ürettikçe hep birlikte kazanacak, birlikte güçlü olacağız.

Çevreye, topluma ve en önemlisi geleceğimize duyarlı, sahip olduğumuz tüm sorumlulukların farkındayız. Yıllardır bizi yalnız bırakmayan, yerli üretim ve tüketime destek veren müşterilerimize, tedarikçilerimize ve kocaman bir aile olduğumuz Gürmar ailesine teşekkürlerimizi sunarız.