12 Aralık Mağazacılar Günümüz Kutlu Olsun!

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile attığımız ilk adımdan bu yana bizlerle birlikte olan, bizi bugünlere taşıyan Gürmar ailesinin her bir ferdinin Mağazacılar Günü kutlu olsun.

Gürmar olarak sizleri memnun etmek ve birlikte büyümek için gece gündüz demeden titizlikle çalışan kocaman bir aileyiz. Sizlere sunduğumuz her bir üründe tazelik, temizlik, yüksek kalite ve ulaşılabilir fiyatlar değişmez önceliğimiz.

Her şubemize değer katan, misafirlerimizi keyifle ağırlayan ve onlara en iyi hizmeti sunmak için heyecanla çalışan, sahadaki deneyimleri ile birbirlerini tamamlayan bu büyük zincir alın teri ve emek ile kuruldu. Kıyasıya bir rekabetin olduğu sektörümüzde farkını ortaya koyan ekibimiz ile içimiz rahat. Enerjik, güler yüzlü ve deneyimli personelimizle Gürmar’da alışveriş çok kolay.

Şehrin en tazesi sloganıyla çıktığımız bu serüvende şehrin en iyisi olmaya devam ediyoruz. Bu uzun ve meşakkatli yolda kıymetli ekip arkadaşlarımızla bir gün olsun endişe duymuyoruz. Çünkü biliyoruz ki Gürmar işinde uzman büyük bir aile. Yaptığımız işe anlam katan tüm takım arkadaşlarımızla gurur duyuyoruz.