Gürmar Çocuk Gözüyle 23 Nisan Resim Yarışması

Gürmar Çocuk Gözüyle 23 Nisan Resim Yarışması

Hizmet anlayışımızla benimsediğimiz kalite ve güler yüzü, sunduğumuz ürünlerin tazeliği ve temizliğiyle birleştirerek 14 yıldır müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ancak memnuniyet anlayışını bu sınırda bırakmayarak düzenlediğimiz sosyal sorumluluk projeleri ile de çocuklarımız ve onların geleceğine önem vermekteyiz.

Gürmar’ın Altyapı Takımlar Spor Sponsorluğu, Ağaç dikim projeleri, Tüm Anadolu’ya Kütüphane kurma projelerinin yanında, Çocuklarımızın yeteneklerini geliştiren ve teşvik eden projeler ile yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.
Her yıl bir yenisini düzenlediğimiz “Çocuk Gözüyle 23 Nisan” temalı resim yarışması ile yüzlerce çocuğa bu yeteneklerini farkına varma, sergileme ve bu yönde geliştirme imkanı sunuyoruz.

Yarışmaya birbirinden güzel ve değerli resimleri ile katılan çocuklarımızın resimleri jüri üyeleri tarafından seçilip ödüle laik görülenler tören günü ziyaretçilere sergileniyor. Kendi resimleri önünde resim çektiren çocukların yüzlerindeki mutluluk ve gurur yarışmanın amacına ulaştığını gösteriyor.

Gürmar merkez binasında düzenlenen ödül törenimize tüm mağazalarımızdan dereceye giren çocuk ve ailelerinin oluşturduğu çok büyük bir kalabalık katılmaktadır. Coşkulu bir şölen havasında geçen törende mangal partisi, tadım aktiviteleri ve halk oyunları gösterileri eşliğinde misafirlerimiz ile neşeli bir hafta sonu geçiriyoruz.

Ödüllerini alan çocuklar bir dahaki sene yine güzel resimleri ile yarışmaya katılacaklarının sözünü alıyoruz.